Česká snooker liga jednotlivců 2015 – 3.kolo

Od 9.března do 27.dubna probíhala regionální kvalifikace do České snooker ligy jednotlivců 3.kolo. Za Sportovní Billiard Plzeň se kvalifikace účastnil: Josef Velíšek, Marek Vyčítal a Vladimír Šťastný. Za BIO Systém Plzeň Pavel Vyleta a za BC Příchovice Luboš Louda.
Konečné uspořádání tabulky muselo pro tentokrát rozhodnout až skóre hráčů J.Velíšek, P.Vyleta i V.Šťastný měli shodně po třech výhrách. 4 místo patřilo Marku Vyčitalovy a na posledním místě se umístil Luboš Louda.

Celkové pořadí a výsledky zde

ČSJ 3.kolo finále se konalo 2-3.52015 v OC Galerie Harfa 100m od O2 Arény kde se konalo mistroství v hokeji 2015. Nakupní středisko bylo nabité fanouškama už od časného rána a dodali tu pravou hokejovou atmosféru :). Z Plzně se do Prahy vydali za SBP Vladimír Šťastný a za Bio Systém Plzeň Pavel Vyleta.

SLJ-3-2015-01Hrači byli rozděleni do čtyř skupin po čtyřech a finálový den mohl začít. Vladimír Šťastný nastoupil hned k prvnímu zápasu s úřadujicím mistrem ČR. Prvním frame ještě dokázal ukořistit na svoji stranu ale celkový výsledek 1:3 dokázal jasné kvality spoluhráče. Na druhý zápas čekal neuvěřitelných 5 hodin a nastoupil proti J.Škrabánkovy který následně prohrál 0:3. Celý herní den spíš bylo jedno velké trápení nevycházelo vůbec nic a hráč prožil jedno z nejhorších zklamání ze hry které se dá vůbec kdy zažít. Poslední zápas s B.Svobodou už odehrál s vědomým nepostupu a protože soupeř to měl obdobně hru nehrotili a byl z toho přijemný přátelský zápas. S posledním místě ve skupině V.Šťastný ukončil letošní sezonu v ČSJ.
Jeho společníku na cestách P.Vyleta se dařilo omoho lépe. Pro prohře T.Kubíčkem si připsal výhru nad E.Hořčičkou a J.Matějíčkem a postoupil tak z druhého místa ze skupiny do play-off kde následně zápas s Alešem Heroutem scr.

Celkové pořadí a výsledky zde

Obrazová galerie :

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation