Junioři hráli podruhé turnaj v „osmičce“

Tuto neděli 15.listopadu se sešlo stejně jako na 1. turnaji 6 juniorů a juniorek, kteří si zahráli 8ball ve dvou skupinách po 3, na 3 vítězné hry, střídavý rozstřel.
Kromě minulého šampiona Váši Váša Květoň se dostavili i další zkušení hráči z Příchovic – Matouš Hora a Tereza Erhartová. Z Plzně pak dorazili Janek Schmid a Jirka Fidorka Fodor, jako jediný neregistrovaný pak Filip Soukup.
Roli favorita ve skupině A potvrdil Váša Květoň, který soustředěnou hrou vyhrává 3:1 nad Matoušem a 3:0 nad Jirkou Fodorem. Jirkovi se nedařilo ani proti Matoušovi a odnáší si 2 „kanáry“.
Ve skupině B byli oba plzeňští junioři za gentlemany, když z 1.místa nechali postoupit Terezku Erhartovou. Zkušenosti z předešlých turnajů pak zúročil Janek Schmid a v zápase o postup poráží Filipa 3:1.
V prvním semifinále nedává Váša Květoň šanci Jankovi Schmidovi a hladce proklouzl do finále po výhře 3:0. Roli favorita ve 2. semifinále potvrdil Matouš Hora a postupuje díky výhře nad Terezkou.
Finále se díky časovému skluzu hrálo pouze na 2 vítězné hry, kdy Váša vždy chybuje na konci hry a Matouš zkušeně dohrává… 2:0, Matoušovi gratulujeme!
V zápase o 3.místo nestačil Janek na Terezku a prohrává 0:2.
Všem moc děkujeme za účast a předvedené výkony, snad jste si dobře zahráli, a na posledním 3.turnaji za 3 týdny na viděnou!
Nejblíže výhře vlastního tága zn. Players od TAGA.cz je v tuto chvíli Filip Soukup, přiveďte příště spolužáka, každý má šanci!
Dobrý rovný strk… PV.
15.11.-Juniori 15.11.-Juniori2 15.11.-VyhlášeníJunioři1místo 15.11.-VyhlášeníJunioři2místo 15.11.-VyhlášeníJunioři3místoPrůběžnáTabulkaJunioři

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation