Juniorská série završena

Uplynulou neděli skončila minisérie 3 turnajů pro juniory do 17 let v plzeňské herně Bowling U Papírny. Zkušenou trojici příchovických juniorů ve složení Terezka Erhartová, Matouš Hora a Váša Květoň tentokrát ještě posílila o talentovaného Láďu Hajšmana. Sekundovali jim 2 plzeňští junioři Jirka Fodor a Janek Schmid, jediným neregistrovaným hráčem byl Filip Soukup (vlevo).2_Juniori1
Po úvodním slovu pořadatele a vyfocení byli hráči rozlosováni do 2 skupin dle průběžného pořadí, hrála se „osmička“ na 2 vítězné hry, střídavý rozstřel.
Ve skupině A narušil vyrovnanost hráčů Láďa Hajšman, který potvrdil roli favorita a se skore 3x 2:0 postoupil bez problému do semifinále. Smolařem skupiny byl Jirka Fodor. V zápase o postup ze skupiny přehrál v posledním utkání Váša Květoň Terezku 2:0.
Ve skupině B splnil roli favorita stále se lepšící Matouš Hora, ikdyž v zápasech proti plzeňským hráčům profitoval spíše z jejich nevynucených chyb na posledních koulích. O postup si zahráli Janek Schmid proti Filipovi Soukupovi, vyhrál registrovaný z nich Janek.

 V semifinále však Janek nedostává příliš šancí a díky bohatým zkušenostem vyhrává Láďa Hajšman poměrem 3:0. Stejným skore končí i zápas Váši Květoně proti Matoušovi.
Ve finále vyhrává po dramatickém průběhu Láďa Hajšman nad Vášou Květoněm poměrem 3:1, 3. místo vybojoval Janek Schmid nad Matoušem Horou.
Po skončení turnaje obdrželi všichni na bedně pěkné diplomy a věcné ceny, celkoví vítězové pak obdrželi krásné poháry od sympakt.cz Hlavní cenu pro nejlepšího neregistrovaného hráče, tágo Players od TAGA.cz, jsme předali Filipovi Soukupovi. Nechť mu slouží v tréninku a pomůže mu dosáhnout dalších pěkných výsledků.
Věřme že si všichni dobře zahráli a již teď můžeme slíbit další podobnou sérii i v roce 2016. Dobrý rovný strk! Pepa Velíšek
3_Matouš4misto 4_Janek3misto 5_Váša2misto 6_Hajšman1misto 7_TerezkaCelkově3misto 8_MatoušCelkově2misto 9_VášaCelkově1misto 10_FilipPředáníTága PrůběžnáTabulkaJunioři

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation