Kvalifikační turnaj Classic 2015 – region Plzeň (Praha)

Dne 19.9.2015 se měl uskutečnil kvalifikační turnaj Classic – region Plzeň první turnaj v nové sezóně 2015-2016. Právě probíhajicí MR v poolu znamenalo odliv hráčů a region se pro malou účast nemohl tentokrát v Plzeňským kraji uskutečnit. Za náš klub Sportovní billiard Plzeň – Vladimír Šťastný a za BIO Systém Plzeň – Pavel Vyleta se tak museli přehlásit do regionu Praha kde se pokusili postoupit do hlavního turnaje.

Classicpl-2015-05

Turnaj byl rozdělen do čtyř skupin. Vladimír Šťastný byl nasazen do poslední skupiny D. První zápas se soupeřem Tomášem Jechem byl hodně opatrný hodně o jistotách a neproměněných šancí. Zápas se tím neskutečně protáhl a skončil prohrou 1:2. Druhý zápas s Dmitrijem Smolkovem byl s celého dne nejtěžší. První vítězný frame nic neznamenal soupeř svojí perfektní hrou dokázal vyrovnat a o všem měl rozhodnout až frame třetí. Vladimír Šťastný začal výborně a brzo si vybudoval solidní 40 bodový náskok. Protihráč ale dokázal náskok stáhnout a vše bylo opět otevřené. Zápas nakonec dovedl náš hráč do vítezného konce a výhráva 2:1. Poslední zápas s Janem Klečkou probíhal s celého dne asi nejlépe dařilo se i u těžkých strků a zápas skončil jasným vítěztvým 2:0.

Po sečtení a zadání všech výsledků plzeňáci tentokrát opravdu zabodovali. Oba vyhráli své skupiny a celkově se umístili Pavel Vyleta na 4 a Vladimír Šťatsný na 5 místě což jim zaručuje postup do hlavního turnaje konaném za 14 dní.

Gratulujeme

Celkové pořadí a výsledky zde

Obrazová galerie :

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation