MČR ve snookeru 2016

V květnu 2016 se v Praze uskutečnilo Mistrovství ČR ve snookeru. Během 2 kvalifikačních víkendů se utkalo celkem 52 hráčů v 8 skupinách o účast na finálovém turnaji, vše se odehrávalo v herně Billard centra Harfa.

dav

Náš klub reprezentovali Vláďa Štastný (ambasador pro snooker v Plzeňském kraji) a spíše poolový specialista Marek Vyčítal.

mde

Shodou okolností i možností volby kdy chtějí hrát se potkali v 7-členné kvalifikační skupině i s příchovickým Lubošem Loudou. Tomu se však nedařilo a všechna svá utkání prohrál. Zato Markovi se extrémně dařilo a s pouhou 1 prohrou ze 6 utkání na 2 vítězné framy zaskočil všechny soupeře a skupinu vyhrál! Vláďa utrpěl 2 porážky a díky dosaženému skore dosáhl na 3. postupovou příčku.

MCR2016-12

Ve finálovém pavouku naši borci nastoupili poslední květnový víkend proti zkušenějším hráčům a bohužel vypadli hned v prvním kole. Přesto děkujeme za vzornou reprezentaci v této nejnáročnější kulečníkové disciplíně, která není tak snadná jak je možno vidět na profesionální úrovni např. na Eurosportu.

Celý turnaj ovládli domácí hráči BC Billard Centrum Praha a nejvyšší příčku obsadil velmi talentovaný junior Aleš Herout, gratulujeme!

Celkové pořadí a výsledky zde

Obrazová galerie :

 

1 vote

Comments are closed.

Post Navigation