Mistrovství republiky klubů 2017

Dne 29.4.2017 se uskutečnilo první Mistroství republiky klubů které se konalo v OC Galerie Harfa v Praze. Za náš klub Sportovní billiard Plzeň nastoupil Vladimír Šťastný a Marek Vyčítal pod označením SBP.

MCRT2017-01

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin a pro nasazení bylo použito umístění nejlepšího hráče v týmu. Každý zápas se hrál na BEST OF 5. Hráči se po jednom framu střídají a ve třetím framu hrají ve dvojicích. Ze skupin pak postupovaly dva týmy do PlayOff, kde se utkaly křížem.

K prvnímu zápasu tým SBP nastoupil proti týmu BALLS DEEP ve složení Jiří Kubiš a Heath Williams. Ty potvrdili roli favoritů a v celku lehce vyhráli 3:0. Nakonec dne tým BALLS DEEP vyhrává MČR klubů když ve finále poráží tým DELTA FORCE.

dav

A právě s týmem DELTA FORCE ve složení Jakub Rendla a Jean-Marie Hustin jsme svedli rozhodujicí utkání o postup do play-off. Utkání mělo bohužel stejný průběh a opět náš tým prohrává 0:3 a strácí tak možnost postupu. Tým DELTA FORCE se nakonec dostalo až do finále kde nestačily na tým BALLS DEEP a brali tak druhé místo.

V posledním zápase který už nic nerozhodoval jsme se utkali s týmem LUCKY BASTARDS ve složení Libor Břicháček a Josef Kocián. I v tutom zápase bohužel náš tým opět prohrává 0:3 a zakončuje tak první účast na MČR klubů na posledním místě.

Gratulujeme vítězům a příští rok snad za větší účasti klubů na viděnou 🙂

Celkové pořadí a výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EA8ZwHjOvMh5JdDQpwRyeoq2wgwyW-tAKBYHRpgTXfM/edit

Obrazová galerie :

Stream youtube – záznam ze stolu č.1:

SKUPINA A – REBELS!! vs OLD SCHOOL

SKUPINA A – REBELS!! vs ŠLEHOFRD

SKUPINA A – REBELS!! vs SK BC MASTERS

SEMIFINÁLE – BALLS DEEP vs SK BC MASTERS

FINÁLE – BALLS DEEP vs DELTA FORCE

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation