Předseda klubu Regionálním mistrem v 10ball!

Uplynulý víkend 22. října pokračovala Západočeská poolová liga 2016 předposledním turnaje, Regionálním mistrovstvím v disciplíně 10ball.

Dorazilo celkem 17 hráčů, hrálo se systémem double KO (pavouk s možností opravy).

Za náš klub nastoupili zkušení Josef Velíšek a Marek Vyčítal, z nadějných juniorů pak Janek Schmid. Janek neměl příliš štěstí a po půlroční turnajové pauze prohrál oba dva své zápasy proti zkušenějším borcům. Předvedená hra ale byla na solidní úrovni a věříme, že se příště zadaří o trochu lépe 🙂

Marek Vyčítal nezačal nejlépe, s Honzou Sopperem prohrává 1:5, v B straně sice poráží Fandu Diviše, ale následně v boji o čtvrtfinále prohrává s dalším hráčem domácího klubu BC Bio systém Plzeň Alešem Janošťákem 3:5.

Pepa Velíšek prošel celkem hladce do čtvrtfinále, zde však těsně poráží Romana Káru st., v semifinále se pak zapotil ještě víc s dalším domácím hráčem Alešem Janošťákem. Nakonec Aleš vytvořil víc v koncovkách jednotlivých her, a Pepa trestal – 6:5. Ve finále se potkal s dvojnásobným účastníkem Mistrovství Evropy juniorů, Láďou Hajšmanem. Po vyrovnaném vývoji však Pepa v koncovce zabral a získal zlatou medaili! Gratulujeme!

Celkové výsledky i celý průběh turnaje možno shlédnout zde:

Již 12.listopadu se bude konat poslední turnaj letošního roku v nejtěžší disciplíně 14.1 nekonečné. Udrží Pepa průběžné vedení v letošní sérii? Zabojuje Marek a vyhoupne se nazpět na stupně vítězů? Oba dva snad počátkem prosince vyšleme na Finálový turnaj regionů do Prahy. Držte nám palce!dav

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation