Vánoční snooker turnaj Karlovy Vary 2015

Dne 26.12.2015 se uskutečnil jako každý rok vánoční turnaj v Karlových Varech a jako každý rok za účasti plzeňských hráčů. Za náš klub Sportovní Billiard Plzeň – Vladimír Šťastný za BIO Systém Plzeň – Pavel Vyleta a za BC Příchovice – Ladislav Hajšman.

vanoceKV2015-01
Do turnaje celkově nastoupilo 12 hráčů kteří byli rozděleni do dvouch skupin po šesti první čtyři postupují do play-off. V.Šťastný splňuje a postupuje z druhého místa ze skupiny + připisuje si break 21. První místo ve skupině mu svojí perfektní hrou přebral M. Pospíchal. I ostatní plzeňáci splňují a postupují tak do čtvrtfinále.

vanoceKV2015-13
Do prvního čtvrfinále V.Šťatsný nastoupil proti nejzkušenějšímu domácimu hráči L.Makharadze který nedával moc šancí a ikdyž protihráč drtivý náskok v závěru dokázal ubrat několikrát zbytečně chyboval a o všem tak musela rozhodnout až poslední černá koule. Po několika pokusech na obou stranách se štěstí přiklonilo na stranu domacího hráče a pro V.Šťastného tak turnaj skončil. L.Hajšman se nakonec utkal se svým kolegou P.Vyletou a dle předpokladů postoupil do semifinále kde narazil na L.Makharadze a strhnul se velmi dramatický zápas. První frame bral domací hráč ve druhém L.Hajšman musel hodně dohánět to se mu na konec podařilo a srovnává na 1:1. Ve třetím a posledním framu už L.Hajšman nedává protihráči šanci vyhrává a postupuje tak do finále.

vanoceKV2015-33Ve finále se L.Hajšman utkává a to už po několikáté s výborným domácím hráčem Željko Uremovičem. Oba dva hráči předvádí opravdu to nejlepší a potvrzují svojí účastí formu. Zrodilo se tak opravdu skvělé finále kterému nechybělo napětí emoce a divákům nabídlo skvělou podívanou.

vanoceKV2015-34Vítězství nakonec bere pro plzeň hráč BC Příchovic – Ladislav Hajšman.

Gratulujeme

Obrazová galerie :

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation