European Snooker Championships 2015

Výjezd plzeňáků 16.června na European Snooker Championships – Prague / Czech Republic 2015 v TOP Hotelu Praha ve složení za Sportvní Billiard Plzeň – Vladimír Šťastný, za BIO Systém Plzeň – Jirka Hejman a za BC Příchovice – Luboš Louda a Ladislav Hajšman.

Skvěle klimatizovaná hala nám dala možnost vidět snooker na evropské úrovni a hned všechny tři finále naráz 😉 V pravo vzadu byl stůl určen pro finále žen Wendy Jans z Belgie se tam utkala proti Daria Sirotina z Ruska a vyhrála 5:0. V levém zadním rohu byl stůl určen pro finále v kategorii senior Darren Morgan – Wales se utkal z Jamie Bodle z Anglie a vyhrál 6:2.

ME2015-10A konečně na TV stole u hlavní tribuny se konalo samotné finále v kategorii muži kde nastoupil proti sobě Michael Wild z Anglie 34 let proti Jamie Clarke z Walsu 20 let.

ME2015-16Michael Wild si na začátku zápasu vybudoval slušný náskok v počátečních framech a ikdyž po přestávce jeho soupeř začal náskok stahovat Michael Wild už překvapení nepřipustil závěr si pohlídal a nakonec vyhrál 7:4 a stal se Mistrem Evropy 2015. Celý finálový zápas natáčela Česká televize a na konci přišli na řadu i rozhovory s finalisty.

Evropský šampionát v Praze se povedl a budeme doufat že se opět a to brzo budeme moct vydat vstříc dalším snooker zážitkům takové významu jako byl beze sporu tento turnaj u nás vůbec poprvé v České republice 🙂

Kulečník ME 2015 Česko – záznam finálového zápasu

Ohlédnutí za finále evropského šampionátu konaném v Praze – sestřih České televize :

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10291890200-kulecnik/21547129407-me-2015-cesko

Obrazová galerie :

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation