Turnaj Classic 2015

Dne 3-4.10.2015 se uskutečnil první turnaj Classic ze série ČESKÁ SNOOKER TOUR sezóna 2015-2016 v OC Galerie Harfa.

Classic-2015-01

Do hlavního turnaje se z regionálních kol za Plzeňský kraj probojoval Vladimír Šťastný za Sportovní billiard Plzeň a Pavel Vyleta za BIO Systém Plzeň ten z důvodu onemocnění z hlavního turnaje odstoupil.

Turnaj byl rozdělen do 6 skupin. Vladimír Šťastný byl nasazen do skupiny B. Hned první zápas se utkal s nejtěžším soupeřem Danielem Kohoutem v poslední sézoně v celkovém pořadí hráčů na třetím místě. Ač zápas nevynikal velkýma náběhama Daniel Kohout vcelku z jistotou dokázal držet zápas ve svých rukou a vcelku snadno vítězí 2:0.

Jako druhý soupeř nastupuje Stanislav Privitzer mladý a velice nadějný hráč. Průběh zápasu jako by přesně kopíroval zápas první a Vladimír Šťastný opět prohráva 0:2.

Ještě než začal zápas třetí a poslední utkal se ve skupině Stanislav Privitzer s brněnským juniorem Martinem Formanem. A ikdyž Stanislav Privitzer dokázal po první prohraném framu srovnat na 1:1 nakonec zápas prohráva a vítezem se stáva Martin Forman. Na našeho hráče tak čeká nelehký úkol vyhrát poslední zápas nad Martinem Formanem a zkusit postoupit ze skupiny na skóre. S vědomým že není co ztratit ale spíš si to užít nastoupil Vladimír Šťastný do posledního zápasu. Konečně se začalo dařit potápět koule na dálku jistoty a červená vždy byla potvrzena koulí barevnou. Z těžkého zápasu se tak stal zápas nejlehčí a s jasným a rýchlým vítěztvím 2:0 pro našeho hráče.

Po sečtení všech výsledků ze skupiny určilo D.Kohouta jasným vítězem ostatní hráči měli stejný počet vitězných zápasů a o postupu musel rozhodnout až počet vítězných a prohraných framů. Vladimír Šťastný se umístil až na třetím nepostupujicím místě a celkově v turnaji tak obsadil 17.místo.

Celkové pořadí a výsledky zde

Obrazová galerie :

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation