Kvalifikační turnaj Prague Challenge 2015 – region Plzeň

Dne 24.10.2015 se uskutečnil kvalifikační turnaj Prague Challenge 2015 – region Plzeň. Za náš klub Sportovní billiard Plzeň se účastnil Vladimír Šťastný a Marek Vyčítal. Za BIO Systém Plzeň Pavel Vyleta a za BC Příchovice Luboš Louda, Matouš Hora a Václav Květon.

PragueChallengepl-2015-01

Turnaj byl rozdělen do dvouch skupin po třech první dva následně postupují do play-off o třetí místo se tentokrát nehrálo. Jako první skupina A začal Marek Vyčítal s Pavel Vyletou a hned první zápas byl velmi specifický kdy hned 2 framy rozhodovala přenastavená černá a vítězství bere P.Vyleta. Další zápas mezi V.Květoněm a P.Vyletou sice končí za stavu 2:1 v neprospěch juniora ten ale předvadí velmí dobrý výkon. S M.Vyčítalem už takové štěstí neměl a prohrává 0:2.

PragueChallengepl-2015-03

Skupinu B začíná L.Louda s M.Horou první jmenovaný výhravá zápas 2:0. Poté junior nastupuje k zápasu s V.Šťastným a ikdyž hraje snooker vůbec poprvé srovnává na 1:1 a dramatizuje. Poslední frame v zápase rozhoduje nakonec opět přenastavená černá a štěstí se tentokrát příklání k V.Šťastnému. Poslední zápasu ve skupině mezi V.Šťastným a L.Loudou končí výsledkem 2:0.

Do prvního zápasu v play-off tak nastupuje L.Louda a P.Vyleta druhý jmenovaný vítězí 2:0 a postupuje do finále. V druhém zápasu k sobě nastupují dva spoluhráči z našeho SBP klubu V.Šťastný a M.Vyčítal. V.Šťastnýmu se v turnaji moc nedařilo a po celodenním trápení pro něj skončila cesta v semifinále prohrou 0:2. Do finále tak postoupil klubový kolega M.Vyčítal.

PragueChallengepl-2015-19

K prvnímu finálovému framu tak nastoupil P.Vyleta a M.Vyčítal. Ten končí těsně 57:54 a P.Vyleta se tak ujímá vední 1:0. Ve druhým framu M.Vyčítal těsním výsledkem 50:40 srovnává na 1:1. O vítězi dnešního turnaje rozhodl nakonec M.Vyčítal ve třetím a posledním framu který skončil výsledkem 56:42.

PragueChallengepl-2015-25

Turnaj pro náš klub končí získáním 1.místa – M.Vyčítalem a 3.místem – V.Šťastným.

Gratulujeme

Celkové pořadí a výsledky zde

Obrazová galerie :

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation