Juniorka z Příchovic vyhrála sérii plzeňských turnajů!

Na poslední turnaj minisérie 3 turnajů pouze pro ženy a dívky, kterou pořádal Sportovní billiard Plzeň v plzeňské herně Bowling U Papírny, dorazilo 6 slečen a dam. Kromě příchovických juniorek Tereza Erhartová a Majdy Horové dorazily pí. Hrabětová, Červenková, Soukupová a nejmladší z neregistrovaných Monika Kozáková.
Hráčky byly rozděleny do 2 skupin, do semifinále postupovaly vždy 2 hráčky. hrála se „osmička“ na 2 vítězné hry, střídavý rozstřel.1_Ladies1
Ve skupině A kralovala Terezka Erhartová, soupeřkám uštědřila 2 „kanáry“ 2:0. V souboji o postup ze skupiny měla trochu smůly nejmladší účastnice turnaje Majda a prohrává s pí. Červenkovou také 2:0.
Ve skupině B soustředěným výkonem poráží obě soupeřky pí. Iva Soukupová poměrem 2:0, v souboji o postup vyhrává vítězka minulého turnaje Regina Hrabětová nad Monikou Kozákovou také 2:0.
V prvním semifinále si zopakovaly finálový zápas z minule Regina s Terezkou, tentokrát se mladá ostřílená hráčka z příchovic nenechává zaskočit a oplácí porážku z poloviny listopadu 2:1. Ve 2. semifinále na sebe narazily pí. Soukupová a pí. Červenková, poměrem 2:0 vyhrává maminka Filipa Soukupa z juniorského turnaje.
Ve finále však nestačí na rozjetou Terezku, ta vyhrává kromě 3. turnaje i celkovou tabulku série.
Zápas o 3 místo vyhrála nejvyšší z hráček Regina nad. pí. Červenkovou poměrem 2:0.
Kromě hezkých diplomů a věcných cen byly vyhlášeny i nejlepší hráčky série, které kromě dalších věcných cen obdržely i pěkné poháry od sympakt.cz.
Suverénní vítězkou série se stává Terezka Erhartová, gratulujeme!!!!!14_Erhartová1místo
Tágo zn. Players od TAGA.cz si vysloužila Regina Hrabětová, snad jí bude dobře sloužit v tréninku či na některém z dalších turnajů.15_ReginaPředáníTága
Dobrý rovný strk všem a na nějakém dalším turnaji v následujícím roce na viděnou.
Pepa Velíšek 11_Červenková4místo 12_Hrabětová3místo 13_Soukupová2místo
  14_TerezkaCelkově1místo  Červenková Regina Regina2 Soukupová Terezka PrůběžnáTabulkaLadies

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation