Série čtvrtečních turnajů 2015 v Papírně skončila

Ve čtvrtek jsme uzavřeli podzimní sérii kulečníkových turnajů v Papírně pro rok 2015, dorazil rekordní počet 13 hráčů včetně 2 hráček!
V souladu s propozicemi jsme hráli pavouka DKO s možností opravy, hrálo se na 3 vítězné hry se střídavým rozstřelem.
Nejlepší s průběžné tabulky měli volné losy, tj. Pepa Velíšek, Libor Mičkal i Patrik Novák, průběžně 4. Láďa Hajšman tentokrát nemohl dorazit.
V prvním kolem prohráli obě slečny, Anka Šindelářová i Monika Kozáková svá utkání 1:3, stejným poměrem poráží bronzový ze 4. turnaje Vláďa Šťastný zkušeného Michala Písaře. Aktuálně nejlepší neregistrovaný Martin Vancl potvrzuje podzimní formu a přehrává Honzu Jelínka také 3:1. Fanda Diviš nestačil na dalšího neregistrovaného Honzu Zedníčka a s kanárem čeká na možnost opravy v B straně pavouka. Tam k němu „padá“ Milan Hájek, který ve 2. kole A strany nestačí na Pepu Velíška. Vláďa Šťastný pokračuje ve spanilé jízdě pavoukem a poráží v těsném souboji Fandu Vrzáka 3:2. Do čtvrtfinále postoupil bez problému i Patrik Novák. Mnohem víc se zapotil Libor Mičkal, který jen těsně přehrává krásně hrajícího Honzu Zedníčka 3:2. Na konci B strany pavouka dostávají stopku v turnaji Anka i Honza Jelínek, Michal Písař neměl svůj den a prohrává s Martinem Vanclem 2:3.
Ve čtvrtfinále poráží Pepa Velíšek jednoznačně Fandu Vrzáka 3:1, Vláďa Šťastný opět kraluje a přes Milana Hájka postupuje do semifinále díky skore 3:1. Další 2 čtvrfinále vyhrávají papíroví favorité shodně 3:1 – Patrik Novák nad Honzou Zedníčkem a Libor Mičkal nad Martinem Vanclem.
V semifinále se jednak kolegové z Příchovic Patrik s Liborem, a další zástupci jednoho klubu Sportovní billiard Plzeň – Pepa s Vláďou. Hrálo se již na 4 vítězné hry. Patrik se štěstím v rozhodující hře poráží Libora 4:3. Pepa nad Vláďou rychle vedl 3:0, ale pak vždy v závěru udělal drobnou chybu a Vláďa trestal a nakonec i potrestal překvapivou výhrou 4:3 a postoupil do finále.
Tam však kraloval zkušenější Patrik Novák a vyhrává 4:2, gratulujeme!!! V souboji o 3.místo Pepa nestačil ani na Libora a prohrává také 2:4.
Po skončení turnaje byl vyhlášen jednak tento poslední 5.turnaj a dále pak celkové pořadí v sérii. Tam bral největší pohár od „SYMPAKT – sportovní poháry“ pořadatel Pepa Velíšek, na 2.místě se umístil Libor Mičkal a ze 3.místa se radoval Patrik Novák.
Nejlepším neregistrovaným hráčem se stal Martin Vancl, který v celkovém žebříčku série skončil na pěkném 7.místě a vysloužil si svými výkony respekt všech soupeřů. Za toto mu náležela slíbená odměna v podobě krásného tága Players od sponzora série – největšího prodejce tág v ČR – TAGA.cz
Děkujeme všem hráčům za účast a předvedené výkony, snad si těch 5 čtvrtečních večerů všichni užili a budou na sobě dál pracovat, aby třeba příští rok na podobné sérii dosáhli na ještě lepší umístění 🙂
Dobrý strk do nového roku přeje za Sportovní billiard Plzeň – Pepa Velíšek

5turnaj_1misto 5turnaj_2misto 5turnaj_3misto 5turnaj_4misto 5turnaj_medailiste Celkove1místo Celkove2místo Celkove3misto Celkove_medailiste PrůběžnáTabulka

0 votes

Comments are closed.

Post Navigation